Karkulka

pupeční kýla v Těhotenství


Domů

Podobné téma:
pupeční kýla v Těhotenství
Externí:
Stehenní kýla příznaky
pupeční kýla
břišní kýla příznaky
můžu v těhotenstvi makrelu
menstruace v začátku těhotenství
následky kouření v těhotenství
tříselná kýla u novorozence
pálivá jídla v těhotenství
průtoky krve v pupečníku hodnoty
pupeční šňůra

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
nahá zárybnická
reportérka Iveta Toušlová nahá
Zavařování klobásek do sklenic
dominika zeleníková nahá
Bylinky Třebíč Stará Pošta
zamrzání dveří auta
příčiny Zadýchávání při chůzi
jitka šnajdrová nahá
významné dny v únoru
ledničky Calex
kožichy Dámské dubeňáky
Vodafone samoobsluha
horniny Wikipedie
výkupní cena mědi
modelové železnice video
Čechomor Tisíc andělů
Vrbická Koptová
Benedikta Kohoutová
goldie hawnová nahá
martina naha
Mikuláš Kusánský
nahá marcela škábová
OpavaNet

Pro inspiraci:
odstranění kožních výrůstků doma
Penziony s bazénem
Osudy dobrého vojáka Švejka kniha
pekárny bravo
VHK Vsetín
velmistr křížovníků
slunečnicový chléba z pekárny
portál univerzity palackého
domazlicky bazen a sauna
vozy za koně
hesla pro dnešní den
ceník projektových prací
jedlí papír frozen
poradce prezidenta václava klause
Všemina ubytování
Svatební kytice
romeo jůlie a tma jan otčenášek
Brandýské strojírny a slévárny
listový Špenát jako příloha

yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Pupeční kýla - Diskuse - eMimino.cz
Pupeční kýla už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Pupeční kýla už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/pupecni-kyla-3125

Pupeční kýla
Pupeční kýla je vyklenutí pobřišnice v oblasti kolem pupku (odtud název pupeční kýla), které může být diagnostikováno u pacientů obou pohlaví v každém věku, a to včetně dětí. Kýla se léčí chirurgickou cestou.Pupeční kýla je vyklenutí pobřišnice v oblasti kolem pupku (odtud název pupeční kýla), které může být diagnostikováno u pacientů obou pohlaví v každém věku, a to včetně dětí. Kýla se léčí chirurgickou cestou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

uzdravim.cz/pupecni-kyla.html

Pupeční kýla u dospělých
Kýla je vakovité vychlípení pobřišnicové dutiny, do něhož se přesouvá část břišních orgánů. Souvislé vystlání pobřišnicí odlišuje kýlu od výhřezu. Kýla vzniká na místech snížené odolnosti břišní stěny.Kýla je vakovité vychlípení pobřišnicové dutiny, do něhož se přesouvá část břišních orgánů. Souvislé vystlání pobřišnicí odlišuje kýlu od výhřezu. Kýla vzniká na místech snížené odolnosti břišní stěny.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskenemoci.cz/pupecni-kyla-u-dospelych-pcz-1 ..

Péče o pupeční pahýl | Maminkám.cz
Po porodu je pupečník podvázán a přestřižen. Vzniklý pupeční pahýl se může stát vstupním místem pro infekci, proto je o něj třeba pečovat. K odpadnutí pupečního pahýlu dochází za různě dlouhou dobu, obvykle mezi 8.Po porodu je pupečník podvázán a přestřižen. Vzniklý pupeční pahýl se může stát vstupním místem pro infekci, proto je o něj třeba pečovat. K odpadnutí pupečního pahýlu dochází za různě dlouhou dobu, obvykle mezi 8.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

maminkam.cz/pece-o-pupecni-pahyl

Pupeční kýla – Maminka.cz
Přečtěte si o tématu Pupeční kýla. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Pupeční kýla, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Pupeční kýla.Přečtěte si o tématu Pupeční kýla. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Pupeční kýla, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Pupeční kýla.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

maminka.cz/tema/pupecni-kyla

Pupeční kýla | Klinika Weiden
Nahmatali jste v oblasti břicha bulku, kde pociťujete tlak, slabost či bolest? Pak by to mohla být pupeční kýla. Navštivte naši kliniku, kde vás vyšetříme.Nahmatali jste v oblasti břicha bulku, kde pociťujete tlak, slabost či bolest? Pak by to mohla být pupeční kýla. Navštivte naši kliniku, kde vás vyšetříme.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

klinikaweiden.cz/weiden/visceralni-chirurgie/ ..

Pupeční kýla u štěňat - Psí úsměv
Rozsáhlý popis pupeční kýly u psů naleznete v jiných článcích. V textu níže se zaměříme výhradně na pupeční kýlu u štěňat, nikoliv u dospělých psů. Pupeční kýla u štěněte nemusí znamenat vážný problém Rozsáhlý popis pupeční kýly u psů naleznete v jiných článcích. V textu níže se zaměříme výhradně na pupeční kýlu u štěňat, nikoliv u dospělých psů. Pupeční kýla u štěněte nemusí znamenat vážný problém
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

psiusmev.cz/media/pupecni-kyla-u-stenat

Lotosový porod aneb Když se pupeční šňůra nestříhá …
Tříselná kýla, pupeční kýla a kýla v jizvě patří mezi nejčastější onemocnění léčená na chirurgických odděleních. Mimo oblast třísla se kýly vyskytují i v jiných lokalizacích břišní stěny.Tříselná kýla, pupeční kýla a kýla v jizvě patří mezi nejčastější onemocnění léčená na chirurgických odděleních. Mimo oblast třísla se kýly vyskytují i v jiných lokalizacích břišní stěny.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/zena/deti/306647-lotosovy-porod-an ..

Pupeční kýla
Těhotenství, porod a miminko - všechno pro maminky a budoucí maminky, Bazar - dětské oblečení, hračky, autosedačky, kočárkyTěhotenství, porod a miminko - všechno pro maminky a budoucí maminky, Bazar - dětské oblečení, hračky, autosedačky, kočárky
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

modrykonik.cz/zdravi/pupecni-kyla

Pás kýlní pupeční dětský vel. 1 - Lékárna.cz
Tento vzdušný a pružný pás slouží jako prevence před operačním zákrokem. Tlak peloty brání rozvinutí kýly.Tento vzdušný a pružný pás slouží jako prevence před operačním zákrokem. Tlak peloty brání rozvinutí kýly.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lekarna.cz/pas-kylni-pupecni-detsky-vel-1


Přebalování novorozence a péče o pupeční šňůru
Jako rodič novorozence budete přebalovat plenky v průměru 10x denně – přečtěte si, jak se stát ze dne na den odborníkem.Jako rodič novorozence budete přebalovat plenky v průměru 10x denně – přečtěte si, jak se stát ze dne na den odborníkem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pampers.cz/novorozenec/pece/clanek/plenky-a-p ..

Jak se pupeční kýla léčí
Operační řešení. Nedojde-li zhruba do dvou let dítěte k „zatažení“ pupeční kýly, neboli ke zpevnění břišní stěny, je vhodné operační řešení. Operační výkon pupeční kýly se provádí v celkové anestezii za krátké hospitalizace.Operační řešení. Nedojde-li zhruba do dvou let dítěte k „zatažení“ pupeční kýly, neboli ke zpevnění břišní stěny, je vhodné operační řešení. Operační výkon pupeční kýly se provádí v celkové anestezii za krátké hospitalizace.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pupecnikyla.cz/jak-se-pupecni-kyla-leci

Tereza Dvořáková - Kinesiotaping pupeční kýly u dětí
Kinesiotaping je velmi dobrou podpůrnou technikou terapie pupeční kýly u dětí. Říkám podpůrnou technikou, jelikož samotný tejp působí především jako mechanická opora břišní stěně a má bránit vyklenutí, případně zvětšení již stávající kýly.Kinesiotaping je velmi dobrou podpůrnou technikou terapie pupeční kýly u dětí. Říkám podpůrnou technikou, jelikož samotný tejp působí především jako mechanická opora břišní stěně a má bránit vyklenutí, případně zvětšení již stávající kýly.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

terezadvorakova.cz/kinesiotaping-pupecni-kyly ..

Uskřinutá pupeční kýla | Názor z diskuze | Rodina.cz | č …
Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodina.cz/nazor16636818.htm

Pupeční kýla
Pupeční kýla je charakteristická vyklenutím pobřišnice v oblasti pupku, do kterého se vsunuje část břišního obsahu (střevo, tuk či předstěra). Pupeční kýla vzniká v blízkosti pupku, kde existuje přirozené oslabení v místě, kde byly napojeny ...Pupeční kýla je charakteristická vyklenutím pobřišnice v oblasti pupku, do kterého se vsunuje část břišního obsahu (střevo, tuk či předstěra). Pupeční kýla vzniká v blízkosti pupku, kde existuje přirozené oslabení v místě, kde byly napojeny ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tema.ceskenemoci.cz/tema-pupecni-kyla-1067859 ..

Pupeční kýla • Kýlní poradna
V průběhu života se ve většině případů pupeční kýla zvětšuje a rozšiřujeV průběhu života se ve většině případů pupeční kýla zvětšuje a rozšiřuje
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kylniporadna.cz/druhy-kyl/pupecni-kyla

Kýla pupeční
Patologické vyklenutí pobřišnice v místě pupku, do kterého se přechodně či trvale vsunuje část břišního obsahu - nejčastěji střevo, předstěra či tuk. Kýla vzniká v oslabeném místě břišní stěny, může být získaná (ponámahová) či vrozená.Patologické vyklenutí pobřišnice v místě pupku, do kterého se přechodně či trvale vsunuje část břišního obsahu - nejčastěji střevo, předstěra či tuk. Kýla vzniká v oslabeném místě břišní stěny, může být získaná (ponámahová) či vrozená.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

palas-athena.cz/products/pupecni-kyla

Pás kýlní pupeční dětský
Pás kýlní pupeční dětskýPás kýlní pupeční dětský
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zdravotnicke-potreby-welnes.cz/cs/bandaze-a-o ..

Počet záznamů:18

pupeční kýla v Těhotenství
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2019
200
45045
cache: 0024:00:00